Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školička u oveček

Školička je určena pro děti od 2 let.  Ve školce je při plné kapacitě 20 dětí, kdy se o ně starají střídavě čtyři učitelky. Dětem se tyto "tety" snaží zajistit co nejlepší individuální přístup.

Na zahradě je králíček a také morčátko, o které se děti společnými silami starají.

 

Provozní doba

Školička je v provozu každý všední den od 7.00 hod. do 15.00 hod.. O prázdninách je školička otevřená dle dohody s rodiči.

 

Strava

V rámci provozu školičky jsou zajištěny dopolední i odpolední svačiny, stejně jako obědy. Pokud si rodiče přejí, např. z důvodů individuálních stravovacích nároků, mohou dětem dávat s sebou vlastní svačiny i obědy. Ovoce a zeleninu se snažíme zajišťovat sezónní. Celodenní stravné činí 63 Kč. Pokud chcete na daný den oběd odhlásit, je tak třeba učinit do 7.30 hod. příslušného dne, jinak je nutné oběd i svačinky zaplatit. Ve školičce jsou celodenně k dispozici nápoje, většinou čaj, voda nebo šťáva, a učitelky dbají na dodržování pitného režimu.

 

 

Co dítě do školky potřebuje?

Pohodlné oblečení na hry a aktivity v místnosti a alespoň jedno až dvě náhradní oblečení pro případ polití apod.. Pyžámko, vlastní polštářek, přikrývku a prostěradlo. Pokud nechcete, aby si dítě oblečení ušpinilo, vybavte je prosím zástěrkou pro výtvarné činnosti a kuchyňskou zástěrkou. Děti chodí každý den ven, proto musí mít s sebou oblečení, které umožňuje delší pobyt venku podle aktuálního počasí (nejlépe nepromokavé, pogumované oblečení a holínky po celý rok)

Prosíme o označení oblečení dítěte textilní fixou nebo štítkem, abychom věděli, komu jaké oblečení patří, předejdeme tak zbytečným průtahům a nesrovnalostem při oblékání. např.

http://www.mojamoja.cz/

 

Děkujeme :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář